Kuvaus

Stadin sulavin mediatuotanto jo vuodesta 2000.
Me tuotamme kuvalliset ideasi kuviksi, joilla on vaikutus. Vankka stillin ja videon suunnittelu ja tuotanto-osaaminen.
Iso, luonnonvalossa kylpevä studio katutasossa, VR konepajoilla Vallilassa. Sisään mahtuu vaikka junalla.
Vuokraamme studiota myös muiden tuotantoihin ja tapahtumiin.

Ota yhteyttä!



Y-tunnus: 1602048-7

Päätoimiala: Valokuvatuotanto, mainosvalokuvaajat
Muut toimialat: Av -tuotanto, mainoselokuvat, animaatiot

Mediatiedot

Yhteystiedot

  • Aleksis Kiven katu 17 A
  • 00510 HELSINKI
  •  
  • (09) 876 6051
  •  
  • www.studioskaala.fi
  • info@studioskaala.fi
  •  
  •     

Perustamisvuosi

2000

Työntekijöitä

8

Työt (2)

Ammattilaiset

Jukka Kaitala
Jukka Kaitala
Toimitusjohtaja, valokuvaaja
Ilkka Hietala
Ilkka Hietala
Valokuvaaja, osakas
Johanna Levomäki
Johanna Levomäki
valokuvaaja
Jonna Monola
Jonna Monola
valokuvaaja
Jakke Nikkarinen
Jakke Nikkarinen
valokuvaaja
Mika Pollari
valokuvaaja

Jukka Kaitala

Toimitusjohtaja, valokuvaaja

Ota yhteyttä ja kysy lisää palveluistamme

Puhelin: 040 7400 233

Email: jukka.kaitala@studioskaala.fi

Ilkka Hietala

Valokuvaaja, osakas

Email: ilkka.hietala@studioskaala.fi

Johanna Levomäki

valokuvaaja

Email: johanna.levomaki@studioskaala.fi

Jonna Monola

valokuvaaja

Email: jonna.monola@studioskaala.fi

Jakke Nikkarinen

valokuvaaja

Puhelin: +358451259557

Email: jakke.nikkarinen@studioskaala.fi

Mika Pollari

valokuvaaja

Email: mika.pollari@studioskaala.fi

Pasi Savoranta
Pasi Savoranta
Kuvankäsittelijä

Pasi Savoranta

Kuvankäsittelijä

Puhelin: +358 9 8766 051

Email: pasi.savoranta@studioskaala.fi


Postiosoite

Aleksis Kiven katu 17 A
00510 HELSINKI
Suomi

Lisätiedot

Erityisosaaminen: Mainos-, ruoka- ja tuotekuvaukset tilavassa studiossamme. Videotuotanto ja konseptointi. Innovatiivinen ja sujuva mediatuotanto oli tarpeenasi sitten some-kamppis tai tv-spotti.